Kolaż przedstawiający cztery sceny: turyści wędrujący po górach, ludzie wypoczywający nad jeziorem, osoby w łódce i na brzegu jeziora oraz spokojny widok lasu. W centrum znajduje się napis 'Wakacje 2024'

W dniu dzisiejszym dobiegł końca rok szkolny 2023/2024. Czas wytężonej nauki i pracy. Również czas sukcesów i podejmowania nowych wyzwań.

Z tej okazji pragnę wszystkim Państwu – dyrektorom szkół, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz rodzicom i uczniom serdecznie podziękować, pogratulować i złożyć życzenia.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy,
To przede wszystkim dzięki Wam nasze szkoły zmieniają swoje oblicze, uczniowie zdobywają wiedzę i osiągają coraz lepsze wyniki. To Wy swoją codzienną pracą kształtujecie przyszłe pokolenia. Bardzo Wam za to dziękuję. Za codzienną i odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą, a nade wszystko za Wasz trud i włożony wysiłek w kształtowanie postaw młodego pokolenia. Dziękuję Wam za wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Drodzy Uczniowie,
Za Wami rok wytężonej nauki, czas kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami.
Życzę Wam sukcesów w dalszej edukacji, spełnienia marzeń i szczęśliwej drogi ku dorosłości.
Inni za dwa miesiące wrócą do tej samej szkoły i z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku. Życzę Wam radosnych, słonecznych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód.

Drodzy Rodzice,
Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej. Wasze opinie i uwagi są ważne w procesie edukacji dzieci. Dziękuję za to, że podejmujecie współpracę ze szkołą. Gratuluję osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci. Życzę,by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.

Wszystkim życzę udanych i niezapomnianych wakacji.

 Wójt Gminy
Eryk Trojanowski