Rozgrywki w badmintona w październiku 2017.

Za nami pierwsze turnieje badmintona w nowym sezonie. Do zmagań przystąpiło 30 zawodników w wieku od 8 do 52 lat. Wiele osób wzięło udział w turnieju po raz pierwszy. Byli także tacy, którzy  z nami wcześniej zaczęli przygodę z tą grą. Wszystkich podzieliliśmy na dwie grupy bez względu na wiek. Pierwsza grupa – zawansowana składała się z zawodników, którzy już mieli wielokrotnie kontakt z badmintonem, w tym zwycięzca z ubiegłego roku. Po zaciętych grach, wylanych potach, prowadzi Roman Wójcik , który wygrał już dwa turnieje. Drugie miejsce po zaciętej walce zajmuje  Szymon Szurlej z Gwoźnicy Górnej. Trzecie miejsce przypada Franciszkowi Stawarzowi z Lutczy, a czwarte Zajmuje Karolina Bosek. Pozostałe wyniki możemy zobaczyć w tabeli grupy zaawansowanej.

W grupie początkującej mamy większe różnice wiekowe, ale poziom gier, zaangażowanie niczym nie ustępuje grupie zaawansowanej. Po dwóch turniejach na prowadzenie wysunął się Kacper Siuciak z Lutczy. Drugie miejsce należy do Krystiana Zarycha z Gwoźnicy Górnej, a trzecie do Dominika Gołdy z Lutczy. Pozostałe miejsca można zobaczyć w tabeli grupy podstawowej.
Następne zawody już w najbliższą niedzielę 29 października o godz. 13. Następne terminy są podane na stronie Gminy Niebylec, a także na stronie GOK Niebylec.
Od najbliższego turnieju powstanie nowa grupa „amatorów”, do której będziemy zapisywać chętnych, którzy nie mogą odnaleźć się w pozostałych grupach.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnego spędzenia czasu w grze w badminton.

Grupa podstawowa

Grupa zaawansowana