Obraz z widokiem fragmentu strony nowiny24.pl ze zdjęciami wójta gminy Niebylec Zbigniewa Koraba na tle placu budowy oczyszczalni ścieków w Niebylcu oraz tekstem: Ze względu na fakt, iż co roku w gminie Niebylec przybywa gospodarstw, które chcą się połączyć do kanalizacji, prace te były niezbędne. Celem jest zarówno zwiększenie wydajności oczyszczalni, jak i jakości oczyszczonych ścieków.Portal Nowiny24.pl zrealizował materiał na temat rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków w Małówce. Pan Zbigniew Korab - wójt gminy w zrealizowanym materiale informował o konieczności podjęcia tego rodzaju inwestycji:

"Ze względu na fakt, iż co roku w gminie Niebylec przybywa gospodarstw, które chcą się połączyć do kanalizacji, prace te były niezbędne. Celem jest zarówno zwiększenie wydajności oczyszczalni, jak i jakości oczyszczonych ścieków."

Na temat realizowanej inwestycji wypowiedział się również Pan Tomasz Łeptuch - kierownik robót z Inżynierii Rzeszów - generalnego wykonawcy.

Zapraszamy do zapoznania z artykułem oraz materiałem filmowym na portalu nowiny24.pl (https://nowiny24.pl/w-malowce-w-gminie-niebylec-trwa-rozbudowa-oraz-modernizacja-oczyszczalni-sciekow-zdjecia-wideo/ar/c1-18070843)